Inhalátor BEURER IH 18
Inhalátor BEURER IH 18
Inhalátor Beurer IH18 z nemeckej spoločnosti Beurer sa používa na liečbu horných a dolných dýchacích ciest, nachladnutia a astmy a ochorení dýchacích ciest.
Technológia stlačeného vzduchu sa používa na rozprašovanie predpísaného kvapalného lieku. V balení sú náustok, maska pre dospelých, detská maska, extrémne dlhá vzduchová trubica a filter, ktorý môže byť ľahko vyčistený, dezinfikovaný a pripravený na ďalšie ošetrenie. K dispozícii je praktické ukladacie vrecko. Zariadenie IH18 je napájané z elektrickej siete.
Inhalátor používa kompresorovú technológiu:
.jpg)
Pre liečbu horných a dolných dýchacích ciest - technológia stlačeného vzduchu.
Vhodné pri nachladnutí, astme, ochorení dýchacích ciest.
Vysoká kapacita rozprašovania (cca 0,4 ml / min) - krátka doba inhalácie
Vysoký podiel vdychovateľných častíc.
Charakteristika a technické údaje:
- doplnky: náustok, maska pre dospelých, detská maska, trúbka stlačeného vzduchu a filtrom
- praktický úložný vak pre príslušenstvo
- možno dezinfikovať
- pracovný tlak cca. 0,8 až 1,45 bar
- veľkosť častíc: 3,16 um
- sieťová prevádzka
- lekársky výrobok
- náhradné príslušenstvo (Obj. č. 601.28.):
- náustok, maska pre dospelých, detská maska, rozprašovače so stlačeným vzduchom hadicou a 10 filtrov
- prístroj je vhodný na rozprašovanie tekutín, roztokov soli, prírodných, minerálnych alebo slaných vôd ako napríklad Vincentka.
- prístroj je vhodný na rozprašovanie tekutých liečiv rozpustných vo vode(nie na olejovej báze).

Klikni video.
| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Áno |
|---|---|
| Automatické vypnutie | Nie |
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Veľkosť balenia (D x Š x V) | 23,40 cm x 15,90 cm x 10,80 cm |
| Hmotnosť (vrátane balenia) | 1,67 kg |
| Zdravotnícka pomôcka | Áno |
| Hmotnosť (bez obalu) | 1,4 kg |
| Typ napájacieho zdroja | Napájanie zo siete napájacím káblom |
| Záruka | 5 rokov |
| Priemerná veľkosť častíc | 3,16 µm |
| Dezinfikovateľný | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Individuálna regulácia prietoku vzduchu | Nie |
| Individuálna regulácia pary | Nie |
| Trieda ochrany IP | IP21 |
| Kontrolná LED dióda | Nie |
| Typ zástrčky | Plochá euro zástrčka |
| Nebulizácia | Všetky lieky, ktoré sú vhodné a schválené na inhaláciu zariadením |
| Výkon nebulizácie | Približne 0,35 ml/min |
| Prevádzkový tlak | 0,50–1,45 bar |
| Bezpečnostné vypnutie | Nie |
| Použitie | Horné a dolné dýchacie cesty |
| Funkcia samočistenia | Nie |
| Ovládanie jedným tlačidlom | Áno |
| Typ technológie | Technológia stlačeného vzduchu AC kompresorom |
| Hladina hluku | 52 dB(A) |
| Možnosť uloženia príslušenstva | - |
| Prevádzková doba | - |






























