Zobúdzacie svetlo BEURER WL 50 s BT
Zobúdzacie svetlo BEURER WL 50 s BT
Vytvorte si svoj súkromný východ slnka so zobúdzacím svetlom Beurer WL 50, priamo vo vašej spálni.
Preč sú dni hlučného alarmu, ktorý vás náhle vytrhne zo spánku. Nechajte sa prebudiť opatrne pomocou svetla a začnite každý deň uvoľnený!
Charakteristika a technické údaje:
- Prirodzené zaspávanie a jemné prebudenie s farebnou simuláciou východu a západu slnka a melódie
- Farebná simulácia východu a západu slnka
- S melódiou na zaspanie aj prebudenie pre podporu spánkového rytmu
- Vyberte si medzi rádiom, budíkom, 2 melódiami prebudenia a 1 melódiu spánku
- LED náladové osvetlenie so zmenou farieb a individuálnym nastavením farieb
- 2 nastaviteľné časy alarmu
- pamäť pre 10 rádiových staníc
- Nastaviteľná intenzita svetla (3 stupne intenzity svetla)
- Nastavenie jasu displeja
- Funkcia odloženia 1-30 min.
- Môže sa používať ako nočná lampa
- Aux vstup pre prehrávanie vlastnej hudby (vrátane aux kábla)
- Prehrávanie hudby prostredníctvom Bluetooth streamingu (4 hodiny hudby cez Bluetooth)
- Simulovaný východ slnka
- Simulovaný západ slnka
- CE: Áno
Prebúdzajte sa prirodzene pomocou zobúdzacích svetiel nemeckej značky Beurer. Zobúdzacie svetlá Beurer sú tiež známe ako simulátory východu slnka. Simulujú východ slnka, pretože svetlo pomaly zvyšuje jas a intenzitu. Toto jemne pripravuje telo na prebudenie. Funkcia alarmu je podporovaná prídavným akustickým signálom. WL 50 vám tiež pomôže zaspať. Svetlo stráca jas a intenzitu a jemne vás sprevádza do pokojného spánku.


| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Nie |
|---|---|
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Displej | Áno |
| Výška displeja | 1,3 cm |
| Osvetlenie displeja | Nie |
| Veľkosť displeja | 4,5 cm x 1,3 cm |
| Technológia displeja | LED |
| Šírka displeja | 4,5 cm |
| Veľkosť balenia (D x Š x V) | 13,01 cm x 13,00 cm x 20,10 cm |
| Hmotnosť (vrátane balenia) | 0,88 kg |
| Zdravotnícka pomôcka | Nie |
| Hmotnosť (bez obalu) | 0,623 kg |
| Typ napájacieho zdroja | Lítium-iónová batéria, 2000 mAh, 3.7 V , Napájanie zo siete USB-C káblom |
| Metóda prenosu | Aux , Bluetooth |
| Záruka | 3 roky |
| Typ zástrčky | Plochá euro zástrčka |
| Názov produktu | Svetelný budík |
| Farba čísel | Zelená |
| Náladové svetlo s meniacimi sa farbami | Áno |
| Farebné spektrum | - |
| Teplota farby | 3000 K |
| Vzdialenosť pri meraní intenzity svetla | 15 cm |
| Intenzita svetla | 330 Lux |
| Typ svetelného zdroja | LED |
| Funkcia budíka | Áno |
| Počet zvukov budenia | 3 |
| Typ zvukov budenia | Zobúdzacie melódie, rádio, tón budíka |
| Počet budíkov | 2 |
| Použitie ako nočná lampa | Áno |
| Použitie ako lampa na čítanie | Nie |
| Farba pozadia displeja pri zapnutí | Čierna |
| Nastavenie jasu displeja | Áno |
| Integrovaný Bluetooth reproduktor | Áno |
| Integrované FM rádio | Áno |
| Počet uspávacích melódií | 1 |
| Funkcia nabíjania smartfónu | Nie |
| Trvanie funkcie odloženia budenia | 30 minút |
| Simulácia východu a západu slnka | Áno |
| Nastaviteľná intenzita svetla | Áno |
| Počet predvolieb rádia | 30 |
| Svetelný tok | 330 lm |













