Váha mechanická osobná BEURER MS 01
Váha mechanická osobná BEURER MS 01
Mechanická osobná váha Beurer MS01 je určená na bezbatériovú prevádzku. Vďaka mechanickému mechanizmu už nebudete musieť meniť batérie. Stačí sa postaviť a vážiť. Váha má kapacitu 120 kg a presnosť 1 kg.
Charakteristika a technické údaje:
mechanická osobná váha
klasická, bez batérii
kapacita: 120 kg
presnosť 1 kg
rozmer: 30 x 27 x 5,3 cm
Osobné mechanické váhy nemeckej značky Beurer menia sledovanie hmotnosti na skutočné potešenie. Všetky modely ponúkajú najmodernejšie technológie a sú estetickým doplnkom do kúpeľne. Sledujte svoju hmotnosť pomocou spoľahlivých váh Beurer!
| Výška displeja | 5,0 cm |
|---|---|
| Osvetlenie displeja | Nie |
| Veľkosť displeja | 7,3 cm x 5,0 cm |
| Šírka displeja | 7,3 cm |
| Nastaviteľné jednotky | kg,lb,st |
| Ochrana proti odtlačkom prstov | Nie |
| Farba čísel | Čierna |
| Zobrazenie | Hmotnosť |
| Hold | Áno |
| Indikátor preťaženia | Nie |
| Maximálna nosnosť | 120 kg |
| Klasifikácia hmotnosti | 1000 g |
| Veľkosť vážiacej plochy | 27 cm x 30 cm |
| Technológia važenia | Mechanická |



