Tlakomer BEURER BC 21
Tlakomer BEURER BC 21
Rozprávajúci zápästný tlakomer Beurer BC 21 poskytuje jednoduché plnoautomatické meranie. Ukazovateľ rizika a detekcia arytmie sú praktické funkcie, ktoré vám uľahčujú meranie. Nekomplikovaný a ľahko použiteľný BC 21 sa stane neprekonateľným ochrancom vášho tlaku v domácnosti či a na cestách!
Charakteristika a technické údaje:
S hlasovým výstupom pre namerané hodnoty vo viacerých jazykoch (DE, EN, FR, IT, TR)
Indikátor rizika: Klasifikácia meraní na farebnej škále
Plne automatické meranie krvného tlaku a pulzu na zápästí
Priemer všetkých uložených nameraných hodnôt
Priemerný ranný a večerný krvný tlak za posledných 7 dní
Jasný a ľahko čitateľný displej
Dve užívateľské pamäte pre 60 nameraných hodnôt
Indikátor rizika
Detekcia arytmie
Zdravotnícke zariadenie
Pre obvod zápästia od 14,0 do 19,5 cm
Dátum a čas / automatické vypnutie
Signál v prípade chybného použitia
Indikátor vybitia batérie
Praktický úložný box
Počet meraní s jednou batériou: cca 200
Osvetlený displej
Hmotnosť výrobku: cca 105 g (bez batérií, s manžetou)
Rozmery výrobku (dxšxv): 87x67x31mm
CE: áno
Tlakomery od nemeckej značky Beurer sú presné, pohodlné a ľahko sa používajú. Vďaka nim môžete sledovať vývoj svojho krvného tlaku doma, v práci alebo na cestách, a tým pomáhajú udržiavať Vaše zdravie a dlhodobý blahobyt! Ľahko sa používajú, stačí nasadiť na zápästie a spustiť meranie. Vďaka tlakomerom od značky Beurer si ľudia nielen sledujú svoj krvný tlak, ale uvedomia si aj dôležitosť zdravia a zdravého životného štýlu!
Beurer - Najpredávanejšia značka tlakomerov na nemeckom trhu a druhá najpredávanejšia značka tlakomerov na svete.
| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Nie |
|---|---|
| Automatické vypnutie | Áno |
| Typ výpočtu priemernej hodnoty | Priemer ranného a večerného krvného tlaku za posledných 7 dní , celkový priemer všetkých uložených meraní |
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Zobrazenie dátumu a času | Áno |
| Výška displeja | 4,5 cm |
| Osvetlenie displeja | Nie |
| Veľkosť displeja | 3,8 cm x 4,5 cm |
| Technológia displeja | LCD |
| Šírka displeja | 3,8 cm |
| Počet meraní s jednou batériou (približne) | 200 |
| Počet úložných priestorov na používateľa | 60 |
| Typ napájacieho zdroja | 2 x 1,5 V AAA batéria |
| Počet používateľov | 2 |
| Hlasový výstup nameraných hodnôt | Áno |
| Ovládanie jedným tlačidlom | Nie |
| Poloha umiestnenia | Zápästie |
| Farba čísel | Čierna |
| Indikátor výmeny batérie | Áno |
| Detekcia arytmie | Áno |
| Výpočet priemernej hodnoty | Áno |
| Osvetlený ovládací gombík | Nie |
| Meracia technológia | Deflácia |
| Indikátor odpočinku | Nie |
| Ovládanie dotykovým senzorom | Nie |




