Ramenný tlakomer s detekciou AFib BEURER BM 64
Ramenný tlakomer s detekciou AFib BEURER BM 64
Ramenný tlakomer s detekciou AFib - BEURER BM64 vybavený patentovaným indikátorom pokoja a mnohými ďalšími doplnkami, ako je napríklad bluetooth, XL čierny displej s podsvietením a senzorovými dotykovými tlačidlami, ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti a kvality pre každodenné meranie krvného tlaku. Navyše, vďaka inovatívnemu prepojeniu medzi vaším smartfónom a aplikáciou „beurer HealthManager Pro“ môžete svoje hodnoty sledovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek.
Charakteristika a technické údaje:
- Plne automatické meranie krvného tlaku a pulzu na ramene
- Pokročilá detekcia AFIB: Deteguje fibriláciu predsiení na prevenciu mozgovej príhody
- Viacnásobné meranie: Lekármi odporúčané trojité meranie pre ešte presnejšie výsledky
- Inflačná technológia: Dokonalý komfort merania vďaka jemnému nárastu tlaku a rýchlemu času merania
- Detekcia arytmie: deteguje a varuje pred možnou srdcovou arytmiou
- Patentovaný indikátor pokoja (Patent EP 1 673 009) pre presné výsledky merania
- Kontrola polohy manžety: pre správne umiestnenie manžety na ramene
- Indikátor rizika: klasifikácia meraní pomocou farebnej škály
- Dve užívateľské pamäte, každá pre 120 nameraných hodnôt
- Jednoduché použitie pomocou 4 dotykových senzorových tlačidiel
- Veľmi dobre čitateľný XL LCD displej s podsvietením
- Výpočet priemernej hodnoty všetkých uložených meraní a ranného a večerného krvného tlaku za posledných 7 dní
- Automatická predvoľba tlaku a vypúšťanie vzduchu
- Zobrazenie dátumu a času
- Automatické vypnutie
- Indikátor slabej batérie
- Sledujte vývoj hodnôt krvného tlaku kedykoľvek pomocou aplikácie „beurer HealthManager Pro“
- Inovatívne prepojenie medzi smartfónom a tlakomerom pomocou technológie Bluetooth
- Vrátane manžety pre obvod ramena 22 - 42 cm
- Rozmery produktu (D x Š x V): 143 x 105 x 60 mm
- Hmotnosť produktu: cca 450 g (bez batérií, s manžetou)
- Napájanie: 4 x 1,5 V AA batéria (v balení)
- USB kábel a úložné vrecko v balení
- CE: áno
- Zdravotnícka pomôcka podľa nového nariadenia o zdravotníckych pomôckach (EÚ) 2017/745 (MDR)
- Záruka: 5 rokov
Ramenné tlakomery nemeckej spoločnosti Beurer sú uznávané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť a poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42/EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.
Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších v domovoch dôchodcov.
Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE o zdravotníckych pomôckach podľa smernice MDD 93/42/EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je poctivá nemecká značka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.
Beurer - Najpredávanejšia značka tlakomerov na nemeckom trhu a druhá najpredávanejšia značka tlakomerov na svete.

| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Áno |
|---|---|
| Automatické vypnutie | Áno |
| Typ výpočtu priemernej hodnoty | Priemer ranného a večerného krvného tlaku za posledných 7 dní , celkový priemer všetkých uložených meraní |
| Pripojiteľný produkt | Áno |
| smart | Bluetooth |
| Zobrazenie dátumu a času | Áno |
| Výška displeja | 8,3 cm |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Veľkosť displeja | 8,0 cm x 8,3 cm |
| Technológia displeja | Inverzný LCD displej |
| Šírka displeja | 8,0 cm |
| Počet meraní s jednou batériou (približne) | 300 |
| Počet úložných priestorov na používateľa | 120 |
| Typ napájacieho zdroja | 4 x 1,5 V AA batéria , Napájanie zo siete odnímateľným zdrojom napájania |
| Počet používateľov | 2 |
| Hlasový výstup nameraných hodnôt | Nie |
| Ovládanie jedným tlačidlom | Nie |
| Poloha umiestnenia | Rameno |
| Farba čísel | Biela |
| Indikátor výmeny batérie | Áno |
| Farba pozadia displeja pri zapnutí | Čierna |
| Detekcia arytmie | Áno |
| Výpočet priemernej hodnoty | Áno |
| Držiak na manžety | Nie |
| Kontrola prispôsobenia manžety | Áno |
| Zobrazenie úrovne nabitia batérie | Áno |
| Manžeta easyClip | Nie |
| Manžeta easyLock | Nie |
| Meranie EKG | Nie |
| Osvetlený ovládací gombík | Áno |
| Meracia technológia | Inflačná |
| Indikátor odpočinku | Áno |
| Ovládanie dotykovým senzorom | Áno |

Inovatívne technológie tlakomerov Beurer
Spoľahlivé meranie v pohodlí domova – vďaka špičkovej technológii od Beurer
Pri výbere tlakomeru je dôležité, aby prístroj zodpovedal tvojim potrebám. Okrem správnej veľkosti manžety a rozhodnutia medzi meraním na zápästí alebo na paži, zohrávajú rolu aj ďalšie funkcie.



















