Osobná váha BEURER GS 405
Osobná váha BEURER GS 405
Elegantná a moderná - sklenená osobná váha BEURER GS405 váha vo formáte XXL upúta pozornosť v každej kúpeľni. S kvalitným nerezovým povrchom odolným voči odtlačkom chodidiel a nosnosťou až do 200 kg nájde široké uplatnenie v každej rodine. Ku komfortnému používaniu prispievajú aj číslice s veľkosťou až 49 mm a podsvietený displej pre lepšiu viditeľnosť aj pre starších ľudí. Automatické vypnutie či indikátor preťaženia je u váh Beurer samozrejmosťou.
Charakteristika a technické údaje:
- Sklenená váha s kvalitným nerezovým povrchom
- Moderný čierny displej vo veľkosti XXL 55 x 149 mm
- Podsvietený displej pre výbornú čitateľnosť
- Veľká vážiaca plocha z 8 mm bezpečnostného skla
- Ochrana proti odtlačkom chodidiel: nerezová povrchová úprava pre ľahké čistenie
- Extra vysoká nosnosť až 200 kg
- Technológia zapínania: Rýchly štart - Quick Start
- Uzavretá spodná strana
- Automatické vypnutie
- Indikátor preťaženia
- Veľkosť číslic: 49 mm
- Napájanie: 3 x 1,5V AAA batérie (v balení)
- Rozmer vážiacej plochy: 35 x 30 cm
- Presnosť: 100 g
- Jednotky váženia: kg/lb/st
- Rozmery produktu: 35 x 30 x 2,8 cm
- Hmotnosť produktu: cca 2,82 kg
- CE: áno
- Záruka: 5 rokov
Osobné digitálne váhy nemeckej značky Beurer menia sledovanie hmotnosti na skutočné potešenie. Všetky modely ponúkajú najmodernejšie technológie a sú estetickým doplnkom do kúpeľne. Sledujte svoju hmotnosť pomocou spoľahlivých váh Beurer! Model GS405 z línie SignatureLine Vás určite nesklame!
| Automatické vypnutie | Áno |
|---|---|
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Výška displeja | 5,5 cm |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Veľkosť displeja | 14,9 cm x 5,5 cm |
| Technológia displeja | LCD |
| Šírka displeja | 14,9 cm |
| Typ napájacieho zdroja | 3 x AAA |
| Nastaviteľné jednotky | kg,lb,st |
| Ochrana proti odtlačkom prstov | Áno |
| Farba čísel | Biela |
| Zobrazenie | Hmotnosť |
| Hold | Áno |
| Indikátor preťaženia | Áno |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Klasifikácia hmotnosti | 100 g |
| Farba pozadia displeja pri zapnutí | Čierna |
| Veľkosť vážiacej plochy | 35 cm x 30 cm |
| Technológia važenia | Digitálna |








