Osobná váha BEURER GS 400 White
Osobná váha BEURER GS 400 White
Sklenená osobná váha Beurer GS400 s moderným dizajnom vyniká svojou veľkou vážiacou plochou, vyrobenou z čierneho bezpečnostného skla.
Vychutnajte si váženie pomocou váhy s výrazným dizajnom SignatureLine!
Charakteristika a technické údaje:
- Moderný, podsvietený XL displej pre optimálnu čitateľnosť
- Veľká vážiaca plocha z bezpečnostného skla 31x31 cm
- Mimoriadne vysoká nosnosť do 200 kg, presnosť 100 g
- Technológia zapnutia: Rýchly štart
- Automatické vypnutie
- Indikátor preťaženia
- Veľkosť: 31x31x2,8 cm
- Veľkosť číslic: 39 mm
- Napájanie: 3x1,5V AAA
- Konverzia: kg / lb / st
- CE: áno
Osobné digitálne váhy nemeckej značky Beurer menia sledovanie hmotnosti na skutočné potešenie. Všetky modely ponúkajú najmodernejšie technológie a sú estetickým doplnkom do kúpeľne. Sledujte svoju hmotnosť pomocou spoľahlivých váh Beurer! Model GS400 v našej ponuke nájdete vo viacerých farebných prevedeniach.
| Automatické vypnutie | Áno |
|---|---|
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Výška displeja | 4,4 cm |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Veľkosť displeja | 11,9 cm x 4,4 cm |
| Technológia displeja | LCD |
| Šírka displeja | 11,9 cm |
| Typ napájacieho zdroja | 3 x AAA |
| Nastaviteľné jednotky | kg,lb,st |
| Ochrana proti odtlačkom prstov | Nie |
| Farba čísel | Biela |
| Zobrazenie | Hmotnosť |
| Hold | Áno |
| Indikátor preťaženia | Áno |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Klasifikácia hmotnosti | 100 g |
| Farba pozadia displeja pri zapnutí | Čierna |
| Veľkosť vážiacej plochy | 31 cm x 31 cm |
| Technológia važenia | Digitálna |












