Osobná váha BEURER GS 215 San Francisco
Osobná váha BEURER GS 215 San Francisco
Najobľúbenejšia osobná váha Beurer GS 215 prichádza v novom dizajne! S vážiacou plochou z bezpečnostného skla sa nemusíte báť rozbitia, kapacita až 180 kg a presnosť 100 g potešia všetkých, ktorí chcú mať svoju hmotnosť vždy pod kontrolou. Vezmite kus umenia do svojej kúpeľne. Čarovne krásna osobná váha premení vašu kúpeľňu v oázu pohody.
Charakteristika a technické údaje:
Úžasná dizajnová kúpeľňová váha
Merací povrch z bezpečnostného skla: 30 x 30 cm
Moderný bodový maticový displej
Ľahko čitateľný magický displej: neviditeľný - objaví sa iba počas merania
Veľkosť číslic: 27 mm
Automatické zapínanie a vypínanie
Indikátor preťaženia
Rýchly štart
Napájanie: 3 x 1,5 V AAA (v balení)
Kapacita / presnosť: 180 kg / 100 g
Konverzia: kg / lb / st
Rozmery: 30x 30x2,4 cm, hmotnosť: cca 1,5kg
CE: áno
Záruka: 5 rokov
Osobné digitálne váhy nemeckej značky Beurer menia sledovanie hmotnosti na skutočné potešenie. Všetky modely ponúkajú najmodernejšie technológie a sú estetickým doplnkom do kúpeľne. Sledujte svoju hmotnosť pomocou spoľahlivých váh Beurer! Model GS215 v našej ponuke nájdete s viacerými jedinečnými motívmi.
| Automatické vypnutie | Áno |
|---|---|
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Technológia displeja | Magic-LED |
| Typ napájacieho zdroja | 3 x AAA |
| Nastaviteľné jednotky | kg,lb,st |
| Ochrana proti odtlačkom prstov | Nie |
| Farba čísel | Červená |
| Zobrazenie | Hmotnosť |
| Hold | Áno |
| Indikátor preťaženia | Áno |
| Maximálna nosnosť | 180 kg |
| Klasifikácia hmotnosti | 100 g |
| Veľkosť vážiacej plochy | 30 cm x 30 cm |
| Technológia važenia | Digitálna |
| Veľkosť čísel | 27 mm |





