Infralampa BEURER IL 50
Infralampa BEURER IL 50
Infračervená tepelná lampa od nemeckej značky Beurer ponúka úľavu od chladu, napätia a svalových bolesti. Nastaviteľná obrazovka ponúka používateľovi rôzne polohy naklonenia, ktoré vyhovujú pozícii používateľa počas liečby. Infračervené svetlo môže byť použité ako sprievodná terapia pri liečbe krčných-nosových-ušných ochorení, ale aj ako podpora pri starostlivosti o pleť a pestovanie krásy, obzvlášť u nečistej pleti.
Charakteristika a technické údaje:
digitálna
vhodná pri prechladnutí
na uvoľnenie svalov
ožarované pole: 30x40 cm
sklokeramický povrch, 100% UV ochrana
digitálny časovač 1-15 min
automatické vypnutie po uplynutí nastaveného času
aktívna ventilácia, navíjanie kábla, ochrana proti prehriatiu
zdravotnícka pomôcka
plynulé nastavenie náklonu 0 - 50 stupňov
infračervené svetlo v pásme IRA a IRB
širokospektrálny zdroj, nevysiela jednu konkrétnu vlnovú dĺžku ale celé kontinuálne pásmo
dominantná vlnová dĺžka cca 1250 nm
300 W
| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Áno |
|---|---|
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Displej | Áno |
| Výška displeja | 1,5 cm |
| Veľkosť displeja | 3,0 cm x 1,5 cm |
| Technológia displeja | LED |
| Šírka displeja | 3,0 cm |
| Veľkosť balenia (D x Š x V) | 29,00 cm x 21,00 cm x 31,00 cm |
| Hmotnosť (vrátane balenia) | 2,16 kg |
| Zdravotnícka pomôcka | Áno |
| Hmotnosť (bez obalu) | 1,6 kg |
| Typ napájacieho zdroja | Napájanie zo siete napájacím káblom |
| Záruka | 3 roky |
| Typ zástrčky | Plochá euro zástrčka |
| Bezpečnostné vypnutie | Áno |
| Názov produktu | Infračervená lampa |
| Farba čísel | Červená |
| Typ lampy | Hliníkový reflektor, halogénová žiarovka, keramická sklenená doska |
| Priestor pre namotanie kábla | Áno |
| Vymeniteľný svetelný zdroj | Áno |
| Nastaviteľný sklon | 0-50° |
| Funkcia časovača s automatickým vypnutím | Áno |
| Zobrazenie času ošetrenia | Áno |
| UV ochrana | Áno |
| Vetranie | Áno |
| Možnosť nastavenia časovača | 1–15 minút |



















