Elektrostimulátor TENS/EMS BEURER EM 59
Elektrostimulátor TENS/EMS BEURER EM 59
Elektrostimulačný prístroj TENS/EMS BEURER EM59 je ideálnou voľbou pre liečbu bolesti alebo stimuláciu svalov! Voliteľná funkcia tepla tiež znamená, že EM59 je vhodný aj na relaxáciu a masáž.
Charakteristika a technické údaje:
- Liečba bolesti (TENS)
- Stimulácia svalov (EMS)
- Funkcia tepla
- Relax a masáž
- Pomáha aj pri menštruačných bolestiach
- Funkcia lekára
- Ukazovateľ polohy elektródy
- Litium-ion nabíjateľná batéria
- 4 elektródy s gélovými vankúšikmi
- 2 úrovne tepla: nízka a vysoká
- 3 možnosti použitia: TENS/EMS a teplo, iba TENS, iba teplo
- 2 samostatne nastaviteľné kanály
- 64 predprogramovaných aplikácií
- 6 prispôsobiteľných programov: frekvencia, šírka impulzu, programovateľný čas zapnutia / vypnutia
- Frekvencia impulzov 1–150 Hz
- Dĺžka impulzu 50–450 µs
- Nastaviteľná intenzita od 0 do 50
- Výstupné napätie max. 100 Vpp (pri 500 Ohm)
- Výstupný prúd max. 200 mApp (pri 500 Ohm)
- Odpočítavanie času
- Bezpečnostné vypnutie
- Rozmery zariadenia: 139 x 66 x 26 mm
- V balení: spona na opasok, nabíjací kábel USB, elektródy s pripojovacím káblom, 4 gélové podložky
- CE: áno
Elektrostimulačná jednotka poskytuje cielenú úľavu a stimuláciu svalov s využitím princípov transkutánnej stimulácie, inak známej ako TENS/EMS. Príjemný, ergonomický tvar je optimálny na to, aby sa dobre prispôsobil telu, ako aj umožnil kontakt medzi jeho elektródami a pokožkou používateľa. TENS/EMS zariadenia od nemeckého špecialistu Beurer cielene stimulujú nervy a svaly a sú ideálne na regeneráciu a stimuláciu!
| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Áno |
|---|---|
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Displej | Áno |
| Výška displeja | 4,0 cm |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Veľkosť displeja | 4,5 cm x 4,0 cm |
| Technológia displeja | Inverzný LCD displej |
| Šírka displeja | 4,5 cm |
| Typ napájacieho zdroja | lítium-ionové |
| Materiál elektród | Voda, akrylát, chlorid draselný |
| Počet elektród | 4 |
| Indikátor batérie | Áno |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Možnosť nastavenia časovača | Áno |
| Počet kanálov | 2 |
| Obľúbený program | Áno |
| Zobrazenie polohy elektródy | Áno |
| Počet programov EMS | 32 |
| Funkčnosť | TENS , EMS , Teplo |
| Nastaviteľná intenzita | Áno |
| Počet masážnych programov | 20 |
| Počet predprogramovaných aplikácií | 64 |
| Počet úrovní tepla | 2 |
| Počet programov TENS | 12 |
























