Elektrostimulátor BEURER EM 80 TENS/EMS
Elektrostimulátor BEURER EM 80 TENS/EMS
Digitálny elektrostimulačný prístroj, nervový a svalový stimulátor BEURER EM 80, ponúka tri základné funkcie, ktoré môžete využívať a medzi sebou kombinovať. Prvou funkciou je elektrická stimulácia nervových dráh (TENS), druhou je elektrická stimulácia svalových tkanív (EMS) a posledná funkcia prístroja ponúka masážny účinok, ktorý je vyvolaný elektrickými signálmi.
Nervový a svalový stimulátor BEURER EM 80 ponúka mnohostranne využiteľné funkcie, ktoré vám prinesú zmiernenie bolesti, udržanie telesnej kondície, uvoľnenie, potlačenie únavy a dobrý pocit. Tento prístroj ponúka štyri oddelené systémy a využiť môžete osem nepriľnavých elektród. K dispozícii je 30 prednastavených programov a 20 programov, ktoré si môžete nastaviť podľa vlastnej potreby. Prispôsobený je aj praktický časovač.
Funkcia elektrickej stimulácie nervových dráh, resp. metóda TENS, je klinicky otestovanou a schválenou metódou pre mnoho prípadov. Využiť ju môžete pri bolestiach chrbtice alebo problémoch s krčnou chrbticou, bolestiach kĺbov ako sú napr. kolenné kĺby, bedrový kĺb alebo rameno. Táto funkcia nervového a svalového stimulátoru BEURER EM 80 je využiteľná aj pri neuralgii (silných a krátkych bolestí), bolestí hlavy, pravidelných ženských problémov, bolesti po poranení pohybového aparátu, bolesti pri poruchách prekrvenia alebo chronických bolestivých stavoch z rôznych príčin.
Charakteristika a technické údaje:
- 3 v 1: TENS (nervy, bolesť), EMS (sval), masáž (relaxácia)
- 4 samostatne nastaviteľné kanály s 8 samolepiacimi elektródami
- 30 predprogramovaných aplikácií (TENS / EMS / masáž)
- 20 programovateľných programov zadarmo (TENS / EMS): Frekvencia, šírka impulzu, čas, čas vypnutia
- "Doktorská funkcia": pre ideálnu koordináciu s osobným liečebným programom
- nastaviteľná doba spracovania (5 - 90 minút)
- osvetlené, ľahko čitateľné zobrazenie na pozadí
- ergonomický dizajn
- bezpečnostné vypnutie
- výstupný prúd: max. 180 mA p-p (500 ohmov)
- výstupná frekvencia: 1 - 120 Hz
- impulzný tvar: bifázické štvorcové impulzy
- podrobné pokyny (vrátane možností aplikácie)
- batérie zahrnuté: 3 x AA
- uložný vak
- zdravotnícky výrobok
| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Áno |
|---|---|
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Displej | Áno |
| Výška displeja | 2,8 cm |
| Osvetlenie displeja | Nie |
| Veľkosť displeja | 4,5 cm x 2,8 cm |
| Technológia displeja | LCD |
| Šírka displeja | 4,5 cm |
| Typ napájacieho zdroja | 3 x AA |
| Materiál elektród | Voda, akrylát, chlorid draselný |
| Počet elektród | 8 |
| Indikátor batérie | Áno |
| Funkcia ohrevu | Nie |
| Možnosť nastavenia časovača | Áno |
| Počet kanálov | 4 |
| Zobrazenie polohy elektródy | Nie |
| Počet programov EMS | 10 |
| Funkčnosť | TENS , EMS |
| Nastaviteľná intenzita | Áno |
| Indikátor výmeny batérie | Áno |
| Počet predprogramovaných aplikácií | 30 |
| Počet programov TENS | 10 |













