Diagnostická osobná váha BEURER BF 183
Diagnostická osobná váha BEURER BF 183
Diagnostická osobná váha BEURER BF183 s bezpečnostným sklom a XL displejom umožňuje okrem merania hmotnosti aj dodatočné meranie analytických údajov, ako je viscerálny tuk a metabolický vek. Elektródy vyrobené z brúsenej nehrdzavejúcej ocele zabezpečia presné meranie a dlhodobú životnosť váhy, k čomu prispieva aj indikátor preťaženia či automatické vypínanie a zapísanie. Majte svoju hmotnosť vždy pod kontrolou!
Charakteristika a technické údaje:
- Diagnostická váha so zobrazením viscerálneho tuku a metabolického veku
- Veľkosť číslic 38 mm
- Vážiaca plocha z bezpečnostného skla (6 mm)
- Elektródy vyrobené z brúsenej nehrdzavejúcej ocele
- Hmotnosť, telesný tuk, voda v tele, percento svalov, BMI, viscerálneho tuku a metabolického veku
- Nosnosť: 180 kg
- Presnosť: – 0,1 % pre obsah telesného tuku, vody a svalov v tele – 100 g pre telesnú hmotnosť
- Nastaviteľné medzi kg/lb/st
- 10 užívateľských pamätí
- Automatické zapínanie a vypínanie
- Indikátor preťaženia
- Napájanie: 1 x 3V CR 2032 batéria (súčasť balenia)
- Rozmery produktu: 30 x 30 x 1,8 cm
- Hmotnosť produktu: cca 1549 g
- Záruka: 5 rokov
- CE: áno
Hmotnosť je problémom zdravia. Veľa ľudí má nadváhu spôsobenú stresom, menším množstvom fyzických aktivít alebo nadbytkom vysoko kalorických potravín. Na druhej strane podváha je tiež rizikovým faktorom pre naše zdravie. Pravidelná kontrola hmotnosti je preto veľmi dôležitá.
Diagnostické váhy od nemeckej spoločnosti Beurer vás sprevádzajú na ceste k ideálnej hmotnosti. Aby ste si udržali ideálnu hmotnosť, je dôležité poznať vlastné hodnoty tela a pravidelne ich sledovať. Osobná diagnostická Beurer BF183 vám ponúka optimálnu podporu - pomáha vám v každom okamihu sledovať údaje o telesnom tuku, obsahu vody v tele, svalovom percente, viscerálnom tuku či metabolickom veku.
| Automatické vypnutie | Áno |
|---|---|
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Výška displeja | 38 mm |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Veľkosť displeja | 8,1 cm x 4,6 cm |
| Šírka displeja | 8,1 cm |
| Typ napájacieho zdroja | 1 x 3 V CR2032 gombíková batéria |
| Počet používateľov | 10 |
| Počet úrovní aktivity | 5 |
| Nastaviteľné jednotky | kg,lb,st |
| Ochrana proti odtlačkom prstov | Nie |
| Diagnostika | Áno |
| Farba čísel | Čierna |
| Materiál elektród | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Počet elektród | 2 |
| Klasifikácia ďalších analytických hodnôt | 0,1 % |
| Zobrazenie | BMI , Tuk , Hmotnosť , Voda , Svalová hmota , Metabolický vek |
| Hold | Áno |
| Viacjazyčný displej | Nie |
| Indikátor preťaženia | Áno |
| Maximálna nosnosť | 180 kg |
| Klasifikácia hmotnosti | 100 g |
| Veľkosť vážiacej plochy | 30 cm x 30 cm |
| Technológia važenia | Digitálna |











