Bezkontaktný teplomer BEURER FT 85
Bezkontaktný teplomer BEURER FT 85
S bezkontaktným teplomerom Beurer FT 85 je mimoriadne ľahké merať teplotu tela, teplotu okolia a teplotu povrchu. FT 85 ponúka hygienické a bezpečné meranie bez kontaktu s pokožkou so zobrazením výsledku merania do niekoľkých sekúnd. Infračervené meranie je vysoko presné a tiež si môžete navoliť akustické signály po dokončení merania, či vizuálny alarm teploty. Merajte teplotu jednoducho, rýchlo, presne a účinne!
Charakteristika a technické údaje:.png)
- Meranie telesnej teploty, teploty okolia a povrchovej teploty
- Hygienické a bezpečné - meranie bez kontaktu s pokožkou
- Meranie v priebehu niekoľkých sekúnd
- Infračervené meranie
- Teplotný alarm: od 38 ° C
- Zobrazuje merania v ° C a ° F
- Meracia vzdialenosť: 2 - 3 cm
- Presnosť merania:
- Čelo: ± 0,2 ° C: 34 ° C - 42,2 ° C (± 0,4 ° F: 93,2 ° F - 108 ° F)
- Objekt: ± 4% alebo ± 2 ° C (± 4 ° F) pri 0 - 80 ° C(-32 ° F až 176 ° F)
- 60 pamäťových miest (telesná teplota)
- Automatické vypnutie
- Voliteľné akustické signály po dokončení merania
- Zdravotnícke zariadenie
- Vizuálny alarm teploty (farebné LED)
- Hmotnosť výrobku: cca. 67g
- Rozmery výrobku: 161 x 42,8 x 36 mm
- CE: Áno
Technicky vyspelé klinické teplomery nemeckej spoločnosti Beurer sa vyznačujú svojim moderným dizajnom a ponúkajú maximálne pohodlie pri meraní. Potreba niekoľko minút čakať na výsledok je teraz vecou minulosti. Maximálne pohodlie merania vďaka klinickému teplomeru Beurer FT85!
"Bezkontaktný teplomer BEURER FT85 bol testovaný nemeckým ETM Testmagazin-om a dosiahol známku
"VEĽMI DOBRÝ" 92,2%."
Klikni video.
| Dokúpiteľné príslušenstvo k produktu | Nie |
|---|---|
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pripojiteľný produkt | Nie |
| Zobrazenie dátumu a času | Áno |
| Displej | Áno |
| Výška displeja | 2,6 cm |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Veľkosť displeja | 2,2 cm x 2,6 cm |
| Technológia displeja | LCD |
| Šírka displeja | 2,2 cm |
| Veľkosť balenia (D x Š x V) | 5,20 cm x 11,00 cm x 19,20 cm |
| Hmotnosť (vrátane balenia) | 0,25 kg |
| Zdravotnícka pomôcka | Áno |
| Hmotnosť (bez obalu) | 0,087 kg |
| Typ napájacieho zdroja | 2 x 1,5 V AAA batéria |
| Metóda prenosu | - |
| Počet používateľov | 1 |
| Hlasový výstup nameraných hodnôt | Nie |
| Záruka | 5 rokov |
| Dezinfikovateľný | Áno |
| Trieda ochrany IP | IP22 |
| Názov produktu | Bezkontaktný teplomer |
| Farba čísel | Čierna |
| Počet pamäťových miest na používateľa | 60 |
| Indikátor výmeny batérie | Áno |
| Farba pozadia displeja pri zapnutí | Čierna |
| Pípnutie | Áno |
| Prepínateľné °C/°F | Áno |
| Snímač vzdialenosti | Nie |
| Počet hygienických ochranných krytov na meranie v uchu | 0 ks |
| Meracia technika teplomera | Infračervené meranie |
| Čas merania | 1 sekunda |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Detekcia pohybu | Nie |
| Vypnutie zvuku | Áno |
| Uvoľnenie ochranného krytu | Nie |
| Oblasť merania | Čelo , Objekt , Priestor |
| Indikácia smajlíkom | Áno |
| Alarm horúčky | Vizuálne na displeji |
| Hlasová funkcia | Nie |
| Presnosť merania okolitého prostredia | ± 2 °C od 0 °C do 40 °C ± 4 % od 40,1 °C do 80 °C |
| Presnosť merania na čele | ± 0,20 °C od 34,0 °C do 42,2 °C ± 0,30 °C mimo meracieho rozsahu |
| Presnosť merania objektu | ± 2 °C od 0 °C do 40 °C, ± 4 % od 40,1 °C do 80 °C |
| Meracia vzdialenosť (režim teploty čela) | 2-3 cm |
| Meracia vzdialenosť (režim teploty objektu) | 2-3 cm |
| Rozsah merania okolitého prostredia | 15 °C až 40 °C |
| Rozsah merania na čele | 34 °C až 42,2 °C |
| Rozsah merania objektu | 0 °C až 80 °C |















